O firmie
F.H. "KALT i SZRON”  rozpocz窸a dzia豉lno嗆 na rynku polskim w 1992 roku. Od tego czasu sta豉 si w po逝dniowej Polsce najwi瘯szym centrum u篡wanego wyposa瞠nia sklepów i sprz皻u ch這dniczego. Od 2007 mamy zaszczyt zaprosi pa雟twa  do wspó逍racy z firm OTTO KIND AG, która jest liderem na rynku niemieckim w produkcji regaów sklepowych. W naszej ofercie mamy nowe rega造 firmy KIND AG których jeste鄉y gównym i jedynym dystrybutorem na Polsk. Posiadamy konkurencyjne ceny na rynku oraz du瞠 rabaty dla sta造ch klientów.  

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment regaów do  sklepów ,hurtowni, magazynów itp.

Zapewniamy serwis, gwarancj sprzedawanych przez nas regaów oraz fachowy monta u klienta.

Nasza firma realizuje kompleksowe zamówienia w zakresie aran瘸cji, wyposa瞠nia i monta簑 niezb璠nych regaów do sklepów, hurtowni i magazynów. Oferujemy bezp豉tn pomoc przy zaaran穎waniu wn皻rza i doradztwo przy wyborze optymalnego wyposa瞠nia. Wspó逍racujemy ponadto z wieloma sieciami handlowymi i sklepowymi.

Nie sposób przedstawi tutaj ca這軼i naszego asortymentu, jednak szczegó這we informacje zawsze znajdziecie na stronie www.kaltiszron.pl gdzie oferujemy pe軟y asortyment a odpowiedzi na pytania mog Pa雟two uzyska dzwoni帷 do nas lub kontaktuj帷 si poprzez e-mail kind-ag@kaltiszron.pl  lub kaltiszron@kind-ag.pl
Zapraszamy do wspó逍racy!!!


©2007, Kalt i Szron. Wszelkie prawa zastrze穎ne
Wykonanie: Rzetelna Firma